Jak przymierzać stanikŹle dopasowany stanik nie tylko powoduje otarcia piersi czy ból pleców, ale i nieładnie wygląda - piersi pozbawione są krągłości, 'wylewają się' z biustonosza, ramiączka opadają lub wpijają się w skórę.

By uniknąć takich problemów postępuj zgodnie z poniższym poradnikiem a będziesz zadowolna ze swoje nowego stanika, równie bardzo co twoje piersi.

Jak wybrać rozmiar biustonosza - brafitting - wymiarygwiazdAż 80% Polek może nosić źle dobrane biustonosze. Nie musząc opierać się na statystykach wystarczy rozejrzeć się dookoła - często widać nieestetyczne, 'wylewające' się z miseczek piersi, zapięcia staników na łopatkach, spadające ramiączka. A może Ciebie bolą plecy lub uwiera, drapie ta część garderoby?

Pamiętaj, że biustonosz to bardzo ważny element naszej bielizny - chroni przed problemami z kręgosłupem, przed otarciami i uwieraniem, pozwala dbać o biust, a także piękniej wyglądać i bez stresu podbiec do autobusu ;)

miedzynarodowe-rozmiary-biustu - wymiary gwiazdPodawane przez producentów na całym świecie rozmiary biustonoszy i miseczek często znacznie się różnią.

 

Poniższe tabele pozwolą Wam sprawdzić, który międzynarodowy rozmiar pasuje do Waszego biustonosza lub rozmiaru ulubionej gwiazdy.

© 2018 Wymiary Gwiazd. All Rights Reserved. Designed By Wymiary Gwiazd. Powered by Helix.