wtorek, 06 maj 2014 07:42

Ewa Farna - wymiary

Oceń ten artykuł
(11 głosów)

 

Ewa Farna to młoda, śliczna polska piosenkarka - śpiewa po polsku i czesku. Na przestrzeni swojej kariery, wielokrotnie zmieniała się jej waga i sylwetka. Na początku, dziewczęcy prostokąt, przekształcający się w klepsydrę, która obecnie stoi raczej pod znakiem zapytania, przez obecną wagę - dochodzącą do ok. 70 kg (niepotwierdzone). Nie znamy aktualnych, dokładnych wymiarów, ale skłaniamy się ku sylwetce - okrąg - czyli większy brzuszek, pełniejsze krągłości, chociaż dalej wygląda nieźle. A może wy macie jakieś opinie lub informacje? Zobacz też: Kate Upton, Ewelina Lisowska, Alexandra Daddario

Wymiary:

??/??/??

Biust:

??B (??B)  (więcej info)

Miseczka:

B

Naturalne czy implanty:

Naturalne - skąd wiemy?

Wzrost:

165 cm

Waga:

66 kg

Sylwetka:

okrąg (więcej info)

But:

39

Data urodzenia:

12/08/1993

Ewa Farna urodziła się w Trzyńcu. Uważa się za Polkę. Od najmłodszych lat miała styczność z muzyką i śpiewem - konkursy, przeglądy piosenek. Pierwsza płyta (czeska) wydana została w roku 2006 a pierwsza polska, rok później. Wielką sławę przyniosły jej utwory takie jak Ewakuacja czy Cicho. Ewa słynie ze swojej naturalności i luźnego podejścia do świata i do siebie. Trzymamy kciuki za karierę - polsko-czeskiej gwiazdy :)

 {aicontactsafelink text=Złe wymiary?Czegoś brakuje?Popraw dane/Prześlij nam wymiary.|pf=3}

Sprawdź wymiary gwiazd:

measurements, bra size, age, hips, waist

1 komentarz

  • Link do komentarza Majka czwartek, 18 styczeń 2018 16:02 napisane przez Majka

    Ale te wymiary chyba z nieba wzięte......te panie niektóre jak widać na tle swoich koleżanek, a na wizji widać różnice. Ale tutaj wszystkie takie malutkie jak koliberki. Wszystkie takie lekkie na wadze w tali jak osy, a w realu widać jakie rosłe w szerz, a nie na wysokość - jak kawał baby. Niejedna z nich - przedstawionych.

    Raportuj

Skomentuj

Komentarz pojawi się po akceptacji moderatora (walczymy ze SPAMem ;) ).

© 2018 Wymiary Gwiazd. All Rights Reserved. Designed By Wymiary Gwiazd. Powered by Helix.