wtorek, 08 lipiec 2014 10:01

Anna Przybylska - wymiary

Oceń ten artykuł
(15 głosów)

Anna Przybylska to piękna, polska fotomodelka i aktorka o wspaniałym ciele i sylwetce typu prostokąt. Ania była wysoka (171 cm wzrostu) i smukła - ładne biodra i jędrny biust. Mimo 3 ciąż Ania wyglądała rewelacyjnie i zachwycała swoim szczupłym ciałem. Niektórzy podejrzewali Przybylską o poprawienie biustu, jednak nigdy oficjalnie nie przyznała się do wykorzystania implantów (to prawdopodobnie macierzyństwo uwypukliło jej kszałty) - choć potwierdziła pewne kosmetyczne zabiegi.

Zobacz też: Adriana Lima, Jessica Alba, Magdalena Mielcarz

Wymiary:

92/59/89

Biust:

34C (75C) (więcej info)

Miseczka:

C

Naturalne czy implanty:

Naturalne skąd wiemy?

Wzrost:

171 cm (5'7'')

Waga:

53 kg (117 lbs)

Sylwetka:

prostokąt (więcej info)

But:

??

Data urodzenia:

26/12/1978

Ania Przybylska pochodziła z Gdyni. Sławę przyniosła jej rola Marylki w serialu TV Złotopolscy. Grała m.in. w Rh+ (z Katarzyną Bujakiewicz), Kariera Nikosia Dyzmy (m.in. z Katarzyną Figurą), Ryś czy Dzień świra. Ania, nawet po ciążach, nie miała problemów z odważnymi scenami, dlatego można podziwiać ją w pełnej krasie w wielu filmach i w 2 sesjach dla Playboya. W 2013 została Kobietą Dekady magazynu Glamour. Była ambasadorką i twarzą marki Astor. Jedna z najpiększniejszych polskich gwiazd.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 pod długiej i ciężkiej chorobie, pozostawiając lukę w galerii najjaśniejszych polskich gwiazd.

{aicontactsafelink text=Złe wymiary?Czegoś brakuje?Popraw dane/Prześlij nam wymiary.|pf=3}

Sprawdź wymiary gwiazd:

measurements, bra size, age, hips, waist, weight

Skomentuj

Komentarz pojawi się po akceptacji moderatora (walczymy ze SPAMem ;) ).

© 2018 Wymiary Gwiazd. All Rights Reserved. Designed By Wymiary Gwiazd. Powered by Helix.