piątek, 21 listopad 2014 07:11

Agnieszka Kaczorowska - wymiary

Oceń ten artykuł
(10 głosów)

 

 

Agnieszka Kaczorowska to polska aktorka i tancerka, znana dzięki roli Bożenki z Klanu. Nie znamy dokładnych wymiarów Agnieszki, ale wiemy, że ma bardzo kobiecą figurę, ale w żadnym wypadku nie można powiedzieć, że jest gruba - był pewien.. gorszy okres, jednak dzięki diecie, celebrytka zaczęła olśniewać na salonach. Agnieszka Kaczorowska ma 164 cm wzrostu (dane managementu) i waży ok. 58 kg. Jeśli macie potwierdzone dane - czekamy!

Zobacz też: Julia Pietrucha, Christina Milian oraz inne zawodniczki Tańca z Gwiazdami: Marcelina Zawadzka, Marta Wierzbicka

Wymiary:

??-??-?? cm

Biust:

34B (więcej info)

Miseczka:

B

Naturalne czy implanty:

Naturalne - skąd wiemy?

Wzrost:

164 cm (5'4'')

Waga:

58 kg (129 lbs)

Sylwetka:

(więcej info)

But:

?

Data urodzenia:

16/07/1992

 

Agnieszka Kaczorowska studiuje na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Rozgłos przyniosła jej rola Bożeny Lubicz w serialu Klan, a właściwie jej przeobrażenie z dziecka w piękną, zgrabną i atrakcyjną kobietę. Agnieszka jest (była?) profesjonalną tancerką - posiada międzynarodową klasę S w tańcu standardowym oraz latynoamerykańskim, zdobyła też wiele nagród na tej płaszczyźnie. Jej umiejętności i atrakcyjną sylwetkę można podziwiać w programie Taniec z Gwiazdami. Z ciekawością przyglądamy się wschodzącej karierze.. :)

 

 {aicontactsafelink text=Złe wymiary?Czegoś brakuje?Popraw dane/Prześlij nam wymiary.|pf=3}

Sprawdź wymiary gwiazd:

measurements, bra size, age, hips, waist

Skomentuj

Komentarz pojawi się po akceptacji moderatora (walczymy ze SPAMem ;) ).

© 2018 Wymiary Gwiazd. All Rights Reserved. Designed By Wymiary Gwiazd. Powered by Helix.