wtorek, 16 grudzień 2014 10:37

Agnieszka Popielewicz - wymiary

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

 

 

Agnieszka Popielewicz to piękna polska modelka i prezenterka telewizyjna o świetnej, szczupłej sylwetce. Nie znamy dokładnych wymiarów Agnieszki, jednak sądzimy, że jej typ figury to prostokąt, choć wiemy, że celebrytka zmieniła się na przestrzeni lat (głównie po ciąży) i wiele jej kształtów (między innymi: biust) zdaje się być większe (obecnie stawiamy na rozmiar C). Nie zmienia to jednak faktu, że Agnieszka może się pochwalić długimi, ładnymi nogami i świetną sylwetką oraz oczywiście ciekawą urodą. Niewiele osób wie, ale Agnieszka Popielewicz znalazła się w finałach konkursu Miss Polski 2005.

Zobacz też: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Ada Sztajerowska (Miss Polski 2013), Ewa Mielnicka (Miss Polski 2014),  Anna Kournikova

Wymiary:

??-??-?? cm

Biust:

??C (??C) (więcej info)

Miseczka:

C

Naturalne czy implanty:

Naturalne - skąd wiemy?

Wzrost:

170 cm (5'6'')

Waga:

?? kg (??? lbs)

Sylwetka:

prostokąt (więcej info)

But:

40

Data urodzenia:

19/03/1985

Agnieszka Popielewicz urodziła się w Mysłowicach. Ma za sobą związek z Marcinem Mroczkiem. W 2002 roku została laureatką konkursu Oriflame "Matka i córka", stając się twarzą marki i tym samym - otwierając sobie drogę do kariery. W 2005 roku została Miss Śląska i weszła do ścisłego finału Miss Polski 2005. W 2007 rozpoczęła pracę w Polsacie gdzie prowadziła program Się kręci z Maciejem Dowborem i Maciejem Rockiem. Obecnie zajmuje się dziennikarstwem i prowadzeniem programów telewizyjnych.

 

{aicontactsafelink text=Złe wymiary?Czegoś brakuje?Popraw dane/Prześlij nam wymiary.|pf=3}

Sprawdź wymiary gwiazd:

measurements, bra size, age, hips, waist

Skomentuj

Komentarz pojawi się po akceptacji moderatora (walczymy ze SPAMem ;) ).

© 2018 Wymiary Gwiazd. All Rights Reserved. Designed By Wymiary Gwiazd. Powered by Helix.